צעדת הבנים
    לוח אירועים
    דלג על לוח אירועים

    אירועי היום

    חינוך, נוער וספורט

    מס'

    ועדה

    תפקיד

    שם פרטי

    שם משפחה

    הערות

    1

    ועדת חינוך, נוער וספורט

    יו"ר הועדה

    כרמית

    נופך - מוזס

    חברת מועצה

    2

    חבר

    סרג'

    קורשיא

    ראש המועצה

    3

    חברה

    אמירה

    זוכוביצקי - ברוך

    חברת מועצה

    4

    חברה

    אניק

    זבליק

    חברת מועצה

    5

    חברה

    הדי

    רכטר

    תושבת

    6

    חברה

    יעל

    צוקר

    תושבת

    7

    חברה

    קארין

    טיסונה

    תושבת

    8

    חברה

    יסמין

    תיאודור

    תושבת

    9

    חברה

    רוני

    שורץ

    תושבת

    10

    חברה

    שמרית

    בורלא

    תושבת

    11

    חבר

    סיון

    אבנרי

    תושב

    12

    חברה

    גלי

    בדש

    תושבת

    13

    חברה

    סרינה

    הירשנזון

    תושבת

    14

    חברה

    רותי

    בורשטיין

    תושבת

    15

    חברה

    יעל

    לב ארי

    תושבת

    16

    חברה

    רות

    בן ישי

    תושבת

    17

    חבר

    רונן

    האזה

    תושב

    18

    חבר

    רום

    שגב

    תושב

    19

    חברה

    אילנה

    נוריאל

    תושב

    20

     

    ירדן

    מנגוני

    צופים

    21

     

    ענת ובועז

    ציוני

    רכז שבט

    22

     

    מיכל

    גוטליב-פרידור

    מנהלת בית הספר

    23

     

    שירי

    אביב

    סגנית מנהלת בית הספר

    24

     

    איתי

    דקל

    רכז ספורט

    25

     

    בוב

    צ'רניק

    פיסכולוג חינוכי

    26

     

    לוסי

    שטיין

    מנהלת מתי"א

    27

     

    אילה

    ברטור

    מנהלת שירותי רווחה

    28

     

    יעל

    אורון

    יו"ר ועד הורים

    29

     

    אביגיל

    נפתלי

    סגנית יו"ר ועד הורים

    30

     

    מיכל

    שני - רוזנבך

    ראש ועדת רקהילה בית ספר

    31

     

     

     

    נציג ועדת חינוך רשפון

    32

     

     

     

    מנהל/ת מח' חינוך כפ"ש

    33

     

    שוש

    אקהוז

    מנהל/ת מח' חינוך חוף השרון

     

     


     

    עבור לתוכן העמוד